Středa, 1 února, 2023
- Komerční sdělení -aktuálně

Nakladač Locust 752 a další spolehlivé stroje

Díky rozsáhlé nabídce stavebních strojů k prodeji či pronájmu můžete najít přesně to, co zrovna potřebujete. Častou volbou jsou nakladače Locust, které jsou spolehlivé a moderní. Vybírat můžete z různých modelů.

Nakladač Locust 752

Velmi oblíbenou volbou je nakladač Locust 752. Nabízí kvalitní vybavení, pohodlné ovládání, a hlavně dlouhou životnost. Nakladač dosahuje vysokých pracovních výkonů, a to hlavně pro rypné a tažné síly. Velkým plusem je velká kabina, která poskytuje pohodlí při práci. Ovládací prvky jsou snadno dostupné a umožňují jednoduché a intuitivní ovládání. Pokud hledáte ověřený nakladač, který je spolehlivý, pak volbou tohoto modelu určitě neuděláte chybu.

Nakladač Locust 903

Další častou volbou je nakladač Locust 903. Jde o novější nakladač, který navazuje na řadu nakladačů Locust 752 a nabízí ještě lepší vlastnosti. I zde se můžete těšit na komfort díky prostorné kabině. Nabízí nejvyšší silové parametry ve své třídě. Hydraulický obvod pojezdu umožňuje reverzní chod nakladače, jeho řízení a přenos krouticího momentu od motoru přes regulační čerpadla a hydromotory do bočních převodovek.

Tandemový vibrační válec

Další stroj, se kterým se na stavbách můžeme často setkat, je tandemový vibrační válec. Využíván je pro hutnění živic, nesoudržných a soudržných zemin a stabilizovaných zemin. Nabízí spolehlivou a robustní konstrukci, hydrostatický systém pojezdu, plynulou regulaci pojezdu vpřed i vzad, jednopákové ovládání a vibraci obou běhounů. Další výhodou je ergonomicky řešené pracoviště obsluhy a dobrý výhled na okraje běhounů pro snadnější hutnění u zdí a zvýšených obrubníků.

Ať už sháníte jakýkoliv nakladač či jiný stroj, můžete si zakoupit nový. Pokud však chcete stroj využívat jen krátkodobě, vyplatí se spíše pronájem strojů.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články