Úterý, 28 března, 2023
- Komerční sdělení -aktuálně

Čištění filtrů pevných částic – dostupné profesionální řešení

Namísto nákupu nového filtru pevných částic se vyplatí investovat do jeho renovace. Díky moderním technologiím je možné filtr perfektně vyčistit, přičemž jde o bezpečnou a spolehlivou metodu. Čištění navíc probíhá na počkání.

Čištění DPF filtrů

Díky rozvoji čisticích metod jsou aktuální technologie velmi účinné. Pro čištění DPF filtrů je využíváno hydrodynamické čištění. Jde o nejrozšířenější metodu regenerace filtru, která probíhá v pokročilém multifunkčním zařízení. Hydrodynamické čištění dokáže obnovit výkon filtru až na původních 100 %. Je využívána hydrodynamická síla turbulentního vodního proudu a síla impulsu kompresorem stlačeného vzduchu. Kapalina je uváděna do pohybu vnějším tlakem, který musí překonat tlakovou ztrátu v kanálcích filtru.

Čištění filtrů pevných částic

Moderní technologie umožňuje efektivní čištění filtrů pevných částic. Celý proces probíhá bez mechanického narušení obalu jako je řezání a svařování. Profesionálové dokáží vyčistit všechny druhy DPF filtrů automobilů, kamionů, autobusů a průmyslových zdrojů. Inovativní patentovaný adaptér pak umožňuje také čištění DPF filtrů normy EURO 6, které jsou v kamionech, autobusech a různých strojích.

Čištění DPF

Samozřejmostí je vystavení protokolu o propustnosti DPF před i po čištění. Celý proces může proběhnout na počkání. Demontáž a montáž DPF filtru je zajištěna v partnerském servisu. Vy tak nebudete mít žádné starosti. Případně můžete do servisu zaslat pouze samotný filtr, který vám bude vrácen vyčištěný. K čištění DPF získáte také záruku na 2 roky, či 100 000 kilometrů, máte tak jistotu spolehlivého řešení.

Profesionální čištění filtrů pevných částic je mezi motoristy oblíbené. Nabízí totiž dostupný způsob, jak regenerovat filtr a navrátit ho do špičkového stavu.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články