Středa, 1 února, 2023
- Komerční sdělení -aktuálně

Magnetická metla a její využití

Magnetická metla je svým způsobem vysavač, který vás zbaví feromagnetických nečistot na podlaze ve vaší dílně nebo výrobní hale. Už nikoho nebudou bolet záda od ručního sbírání kovového nepořádku. Zjednodušení práce ocení především zaměstnanci, kteří mají úklid na starost. Nejen, že ulehčí bolavým zádům, ale také zvýší životnost výrobních strojů a technologie, jelikož snižují víření kovového prachu, který se ve strojích usazuje a pomalu je ničí a poškozuje. 

Tělo magnetické metly je tvořeno ocelí z nerezu nebo z duralu. V jejím těle jsou vsazeny neodymové a feritové magnety, které k sobě silně přitahují i velmi malé feromagnetické částečky. Použití metly může být, jak manuální pomocí madla a koleček, nebo jí jednoduše připevníte na vysokozdvižný, či úklidový vozík a jezdíte.

Snadnou manipulaci s metlou zajišťují pojízdná kolečka, která jsou umístěna z boku nebo zezadu. Varianta, kde jsou kolečka umístěny v zadní části je nejvhodnější k úklidu blízko u stěn. Zároveň jsou metly řešeny konstrukčně velmi šikovně a umožňují vám nečistoty snadno ihned po skončení úklidu.

V naší nabídce najdete několik různých druhů magnetických metel a je jen na vás, jaké konstrukční řešení si vyberete. Nabízíme vám:

  • Magnetické metly s neodymovými magnety
  • Magnetické metly s feritovými magnety
  • Magnetické metly šířky 1000 mm
  • Magnetické metly pro úklidové vozíky
  • Magnetické metly pro vysokozdvižné vozíky

Vedle magnetických metel si lze pořídit i magnetické smetáky. Ty nejenže se hodí do výrobního procesu, ale také jsou šikovnými pomocníky do běžné domácnosti.

Kdekoliv existuje riziko, že se vám po domě, zahradě, dílně, parkovišti atd. zatoulají ostré předměty, jako jsou šrouby, hřebíky, cvočky, špendlíky, zbloudilé třísky a mohou ohrozit vás, vaše děti nebo i vaše mazlíčky. 

Magnetické smetáky můžete použít při údržbě parkoviště, při zametání podlahy v dílně nebo třeba dětského hřiště, či zahrady před domem. 

Pokud hledáte rychlý, efektivní cenově dostupný nástroj, který vás ochrání před zraněním zbloudilými kovovými předměty, pak jsou naše magnetické smetáky ideální volbou.

Magnetické smetáky jsou mnohem rychlejším a spolehlivým způsobem sbírání zbloudilých kovových nečistot než klasické zametání.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články