Pondělí, 27 března, 2023
- Komerční sdělení -aktuálně

Čeká vás stěhování? Stěhovací služba vám pomůže převézt i těžká břemena

Znáte rčení, že je lepší vyhořet, než se stěhovat? Vůbec to tak nemusí být. Stačí se na stěhování důkladně připravit, nic nepodcenit a řídit se pár základními radami, abyste nic nerozbili, neztratili a až bude vše na místě, snadno se ve věcech zorientovali. Navíc, když si na pomoc povoláte firmu, která nabízí stěhovací služby, zajistí vám velký vůz, poradí, pokud budete chtít , pomůže věci zabalit do jejich obalových materiálů atd. Na stěhování pak budete nakonec rádi a s úsměvem vzpomínat.

Pohodlné stěhování v rámci ČR i po celém světě

Jestliže se chcete stěhovat v Praze, Klatovech, Plzni, ale i kdekoli v rámci České republiky i zahraničí, můžete se s důvěrou obrátit na společnost Stahl – stěhovací služba s.r.o. Ve třech uvedených městech u nás má své pobočky.

Jedná se o jednu z největších stěhovacích firem v ČR, která je na trhu již od roku 1990, kdy vznikla jako rodinný podnik bez zahraniční účasti. Se zákazníky pravidelně mluví o jejich potřebách, přáních a spokojenosti, proto z reakcí ví, že jsou s prací zaměstnanců společnost klienti plně spokojeni. Práci neustále zlepšuje, ať už jde o balení stěhovaných věcí, použití nových obalových materiálů.

Dnes má společnost 51 vyškolených pracovníků a 23 vozidel. K práci nevyužívá služeb brigádníků, s nimiž není možné odvést práci tak kvalitně, jako se svými zaměstnanci. To platí především u stěhování vzácných a cenných předmětů, kde je nutná dlouhodobá zkušenost s balením a nezbytná praxe s veškerou manipulací.

Komplexní stěhovací služby

Společnost rozděluje tři typy stěhování, a to na stěhování bytů, domácností a malých kanceláří, anebo stěhování firem, velkých společností a specializované služby, a třetím typem je skladování.

V rámci stěhování můžete využít buď komplexní službu, nebo standardní službu. Obě varianty jsou možné u stěhování domácností i kanceláří nebo u stěhování do zahraničí. Jen komplexní službou je pak možné zajistit stěhování kontejnerem do zámoří, leteckou přepravu nebo zastoupení v Německu v Berlíně.

Podívejte se na stěhování běžné, i na stěhování, když jde o těžká břemena, stěhování hudebních nástrojů, knihovních fondů… Se společností stahl.cz pro vás bude vše snadné a rychlé.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články