Středa, 1 února, 2023
- Komerční sdělení -aktuálně

Amazon zvedá platy

Společnost Amazon oznámila, že na základě procesu každoroční revize mezd zvýší vstupní mzdy na Slovensku na 5,8 eur / h pro zaměstnance na vstupní úrovni a na 7,3 EUR / h pro vedoucí týmů. Spolu s docházkovým bonusem tak zaměstnanci na vstupní úrovni vydělají od 1 169 do 1 250 eur / h brutto měsíčně a vedoucí týmů od 1 472 do 1 552 EUR / h v závislosti na odpracovaných let.

„Ve společnosti Amazon se zavazujeme nabízet konkurenceschopné mzdy a vysoce atraktivní výhody. Každý rok přehodnocujeme naše mzdy a s radostí oznamujeme, že tento rok zvýšíme naši základní mzdu na 5,8 eur na hodinu. To je dobrá zpráva pro naše stálé a dočasných zaměstnanců. Kromě skvělých platů a výhod nabízí společnost Amazon bezpečné a moderní prostředí pro práci a vynikající kariérní příležitosti, „uvedl nově jmenovaný ředitel Amazon Fulfillment Slovensko Miloš Jasenčak.

V tomto roce společnost Amazon prozkoumala údaje od více než 60 dalších místních zaměstnavatelů, přičemž porovnala jednotlivé mzdy s podobnými pozicemi v regionech, kde Amazon působí, jakož i nabízené výhody. Nová mzdová struktura bude účinná od 1. srpna 2021 a ze zvýšeného odměňování budou mít užitek i všichni dočasní zaměstnanci, kteří v hlavní sezóně společnosti Amazon značně pomáhají.

„Kromě vysoce konkurenční mzdy nabízí Amazon i velmi atraktivní výhody včetně soukromé lékařské péče, dotované dopravy a stravování a našeho inovativního programu Career Choice, který za 4 roky vyplácí až 5 600 eur na pomoc jednotlivcům při rozšiřování jejich kariérních příležitostí, a to v rámci ale i mimo naší společnosti, „doplnil Jan Komos, HR manažer Amazon Fulfillment Slovensko.

„Za poslední tři roky jsem se hodně naučila a dnes trénuji nováčky jako jejich instruktor. Když jsem se o pracovní nabídce společnosti Amazon dozvěděla poprvé, zpočátku mě zajímala především finanční stránka, ale také možnost pracovat na změny – díky čemuž mám více času na sebe a svou rodinu. Oceňuji také výhody, které Amazon nabízí, jako například dotovanou dopravu a stravu, nebo příspěvky do mého penzijního plánu, „uzavírá Helena Rábeková, instruktorka na oddělení vrácených dodavatelských položek.

O společnosti Amazon:

• Amazon je lídrem v oblasti technologií a inovací. Provozuje největší e-commerce platformu, která umožňuje podnikatelům prodávat své zboží do celého světa.

• Činnost Amazonu stojí na čtyřech základních pilířích: orientuje se na zákazníky, ne na konkurenci, investuje do rozvoje technologických inovací, plánuje v dlouhodobém horizontu a zaměřuje se na funkční a provozní dokonalost.

• Mezi globální využívané produkty a služby se řadí Amazon Prime, Amazon Music, Fulfillment by Amazon, AWS, čtečky Kindle, telefon a tablety Fire, Fire TV nebo Amazon Echo. Amazon je také průkopníkem recenzí od zákazníků, personalizovaných doporučení a funkce 1-Click shopping.

• Projektem Kindlotéka podporuje Amazon zájem o čtení knih napříč generacemi. Tištěné knihy jakož i elektronické čtečky Kindle umisťuje do škol, dětských domovů i veřejných knihoven.

• Společnost Amazon zaměstnává na Slovensku více než 3 000 zaměstnanců na plný úvazek.

Novinky ze světa Amazonu najdete na sociálních sítích Twitter, Instagram a na press portálu společnosti.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články