Středa, 1 února, 2023
- Komerční sdělení -aktuálně

Brzdové třmeny: Oprava a repase se vyplatí

Jednou za čas se vozidlo neobejde bez opravy brzd, ať už jde o vzduchové či kapalinové brzdy. S tímto procesem souvisí také oprava a repase brzdového třmenu. Díky tomu můžete značně ušetřit ve srovnání s nákupem nového kusu.

Brzdové třmeny

Brzdové třmeny neboli brzdiče jsou používány u osobních, nákladních vozidel, kamionů, autobusů i návěsů či přívěsů. Není nutností investovat do nového brzdového třmenu, namísto toho můžete využít repase. Cena za repasované brzdiče je totiž zhruba třetinová oproti ceně nového kusu. Brzdy jsou během provozu poškozovány různými vnějšími vlivy, i u relativně nových vozů je proto nutná oprava brzdového třmenu relativně často.

Repasované brzdové třmeny

Repasované brzdové třmeny dosahují stejné kvality jako ty nové. Ve voze rozdíl nepoznáte, srovnatelná je životnost i spolehlivost brzdičů. Na repasovaný třmen brzdový navíc dostanete dvouletou záruku. Pokud se během této doby přece jen objeví komplikace, můžete využít profesionální kontrolu třmenu a případnou nápravu.

Brzdový třmen

Jestliže se rozhodnete dát brzdový třmen na repasi, nabízí se dvě řešení. V případě, že má servis daný třmen skladem, dodá vám ho ihned. Někdy je však třeba opravit váš třmen. V každém případě je celý proces rychlý – renovace probíhá často již v den, kdy jste službu poptali. U atypických třmenů se doba opravy může protáhnout na dva dny. Bez svého auta nebudete zbytečně dlouho. Při repasi je třmen zbaven rzi a nečistot, dále je celý odlitek třmenu ošetřen speciální barvou, aby odolával vlivům vnějšího prostředí, celý vnitřní agregát je vyměněn za nový.

Repase brzdových třmenů je skvělou volbou, díky které můžete ušetřit. Repasovaný třmen se svými vlastnostmi i vzhledem vyrovná novému třmenu, můžete se tak spolehnout na vysokou kvalitu.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články