Středa, 1 února, 2023
- Komerční sdělení -aktuálně

Horoskop na tento týden: Které znamení bude řešit dilema, zda zůstat ve vztahu, a které dovolenou?

Nechcete se hádat, ale jinak to tento týden nepůjde.

Jste trochu nervózní z napjaté atmosféry, která je kolem vás. Proto rychle vybuchnete a budete se rozčilovat i na maličkostech, které byste si jindy nevšímali. Přečtěte si horoskop, který platí od 19. do 25. července. A více z horoskopů najdete v naší sekci astrologie.

Beran
Patříte k mimořádně kreativním lidem a to se vám tento týden velmi sejde. Potřebujete v práci vyřešit jednu úlohu a výsledek musí přijít co nejrychleji.

Více na týden pro Berany čtěte zde >>

Býk
Připravíte překvapení pro člověka, na kterém vám velmi záleží. Jeho reakce vás trochu zaskočí. Tak moc jste se snažili, ale on to vůbec neocení.

Více na týden pro Býkov čtěte zde >>

Blíženci
Vraťte se ke svým základem. Už jste zapomněli, z jakých poměrů jste přišli a co byste si měli v životě nejvíce vážit.

Více na týden pro Blížence čtěte zde >>

Rak
Až do víkendu to budete pokládat za velmi mizerný týden. Cokoliv si naplánujete, nic z toho nevyjde. Stačí pouze trochu setrvat a nakonec se dočkáte pořádné odměny.

Více na týden pro Rakov čtěte zde >>

Lev
Skládáte si svůj velký sen kousek po kousku. Baví vás sledovat, jak všechny věci postupují. No vedle tomto zasněném pohledu na svět kolem vás pozorně sledujte okolí.

Více na týden pro Lvů čtěte zde >>

Panna
Máte pocit, že váš partner nemá to, co očekáváte od své životní lásky. Proto se tento týden dostanete do velké dilematu, zda má vůbec váš vztah význam.

Více na týden pro Panny čtěte zde >>

váhy
Držte se v pozadí a čekejte, jak se budou věci vyvíjet. Jen tak dokážete zasáhnout v pravý moment, abyste dostali na výsluní.

Více na týden pro Váhy čtěte zde >>

štír
Čeká vás jedna důležitá pracovní porada a vy jste před ní dostali obrovský strach. Potřebujete někoho, kdo vás správně motivuje a pomůže vám zbavit se nepříjemných pocitů.

Více na týden pro Štírů čtěte zde >>

střelec
Váháte nad tím, zda přichází ten správný čas na jeden důležitý životní krok. Rady byste se posunuli dál, ale uvědomujete si, že nemůžete odejít od takových důležitých nevyřešených záležitostí.

Více na týden pro Střelce čtěte zde >>

Kozoroh
Dovolená. To je to jediné slovo, které uslyšíte během těchto dní v hlavě. Už nutně potřebujete odpočinek, abyste dostali ze sebe všechno to napětí.

Více na týden pro Kozorohů čtěte zde >>

Vodnář
Porovnáváte se s nesprávnými lidmi. Kvůli tomu jste získali falešný dojem, že se vám v životě daří a patříte mezi extra třídu. Realita je však úplně jiná.

Více na týden pro Vodnářů čtěte zde >>

ryby
Teprve když jste se pustili do jedné výzvy, pouze tehdy jste pochopili, jakou hloupost jste udělali. Nemáte pro takové věci talent, proto se vám vůbec nic nedaří.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články