Home Rady a Návody Renovace laku auta – aby auto bylo opět jako nové

Renovace laku auta – aby auto bylo opět jako nové

0

V provozu se bohužel nelze vyhnout nečistotám, které na laku zanechávají nežádoucí škrábance. Ovšem renovace laku auta nabízí efektivní řešení, jak dosáhnout opět lesklého laku. Díky ochrannému nanopovlaku navíc lak bude odolnější.

Detailing exteriéru

Renovace laku auta je soubor detailingových služeb, které z vašeho vozidla opět učiní vizuální klenot. Investovat do dlouhodobé ochrany laku se vyplatí. Nejen z estetického důvodu, díky renovaci totiž lze chránit investici vloženou do pořízení vozidla. Prostředky, které do oživení laku vložíte, se vám přitom navrátí již při běžném užívání vozidla a také v jeho vyšší zůstatkové hodnotě.

Renovace laku

O renovaci laku se postarají profesionálové z RenoveCars. Na výběr máte hned z několika programů. Jejich základ je stejný, liší se míra odstranění poškození, a hlavně výběr ochranného nanopovlaku. Aplikace ochrany laku je po renovaci velmi důležitá. Na trhu jsou dostupné špičkové produkty, například Nano Graphene Coating V3 poskytuje spolehlivou ochranu po dobu sedmi let. Lak je odolnější, perfektně lesklý, hladký. Jde o konečné řešení leptání, špinění, problémů s vodoznaky a koroze.

Program renovace

Základem každého programu je detailní ruční mytí pro odstranění nečistot z provozu, zbytků vosků a sealantů. Následuje mechanická a chemická dekontaminace laku a čištění dalších částí exteriéru vozidla. Poté přichází na řadu samotné strojní čištění laku. To lze zacílit na drobná poškození, ovšem zvolit můžete i variantu s důrazem na absolutní korekci poškození a optickou čistotu laku. Součástí je také renovace světlometů. Pak už jen stačí nanést ochranný nanopovlak, který lak ochrání před nečistotami a poškozením.

Renovace laku je investicí, která se vyplatí. Můžete se opět těšit z perfektní laku, který je dlouhodobě chráněn.

NO COMMENTS

Exit mobile version