Home Rady a Návody Elektro revize odhalí celkový stav rozvodů pro vaši bezpečnost

Elektro revize odhalí celkový stav rozvodů pro vaši bezpečnost

0

Pravidelná revize elektrorozvodů je významnou prevencí úrazů elektrickým proudem. Profesionální kontrola zjistí celkový stav zavedených rozvodů a případně odhalí závady, které jsou velkým rizikem.

Elektro revize

Elektroinstalace by měla projít několika revizemi. Kromě té periodické, která probíhá opakovaně, je nezbytností výchozí elektro revize. Ta se provádí u nově zavedené elektroinstalace. Společně s přihláškou k odběrnému místu umožňuje připojení elektroměru. Dalším typem je mimořádná revize. K té by mělo dojít po každé úpravě či opravě elektroinstalace. Je tak zjištěn celkový stav opravené elektroinstalace a bezpečnost jejího provozu.

Revize elektro

Nejčastějším termín pro provádění periodické revize elektro je pět let. Jde o nejběžnější lhůtu pro základní elektrorevize. Jde o významnou prevenci úrazů elektrickým proudem. Lhůta pravidelné revize se může lišit dle prostředí a výskytu osob. Například v prostředí s otřesy či pasivním nebezpečím požáru a výbuchu se lhůta zkracuje na dva roky. V mokrém prostředí je pak nutné revizi provádět jednou ročně. Abyste si nemuseli dělat těžkou hlavu s různými termíny, obraťte se na profesionály. Ti pro vás zajistí potřebné revize ve vhodném termínu.

Elektro revize Praha

Tým odborníků z Pražské Revizní nabízí elektro revize Praha. V případě, že je během revize odhalena závada, zajistí také její odstranění. Odstranění závad je potvrzeno v revizní zprávě. Firma nabízí také řadu dalších revizí, ať už jde o spotřebiče, hromosvody, či třeba plyn. Přidejte se k mnoha spokojeným zákazníkům a ušetřete si starosti. Firma vám pomůže s pravidelnými kontrolami i řešením problémů, či vám poradí, pokud máte otázku.

Pravidelné revize se nevyplatí podceňovat. Nejde pouze o formalitu, revize jsou účinnou prevencí úrazů elektrickým proudem a zajišťují bezpečnost.

NO COMMENTS

Exit mobile version